قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چگونه می توانیم پیام تلگرام را بدون آنکه فرستنده متوجه بشود، بخوانیم؟

چگونه می توانیم پیام تلگرام را بدون آنکه فرستنده متوجه بشود، بخوانیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مشتاق خواندن پیام ارسالی فردی در تلگرام بوده اید اما به دلایلی نخواهید فرد مقابل متوجه خواندن پیام از سمت شما بشود. باید بدانید که می توانید با یک ترفند ساده که در این مطلب گفته می شود پیام تلگرام را بخوانید بدون اینکه تیک دوم بخورد.

در این روزها تلگرام به قطب اصلی ارتباطات میان کاربران ایرانی تبدیل شده است. به اندازه ای که استفاده از ارسال پیام کوتاه را به میزان زیادی به حاشیه برده و می توان حتی گفت کاربرد آن را بسیار کم کرده است. به همین اندازه که این اپلیکیشن کاربرد زیادی میان کاربران پیدا کرده به همان اندازه هم بر ترفندها و قابلیت هایش اضافه شده است.

برای مثال می توانیم از خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم بگوییم که در ادامه روش و نحوه اجرای این ترفند آورده شده است.

ترفندی ساده به منظور خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم و متوجه شدن طرف مقابل

برای آنکه بدون اینکه طرف مقابل متوجه بشود بتوانید پیام تلگرام را بخوانید نیاز به عملیات سختی ندارید. شما با انجام مراحل ساده ای که در ادامه می آید می توانید به رحتی این کار را انجام دهید:

 در نسخه موبایل، بعد از ورود به تنظیمات تلگرام به منو اطلاع ‌رسانی و صدا (Notification and Sounds) وارد شوید.

tele01

در این منو آیتم اطلاع‌ رسانی پاپ‌ آپ (Popup Notification) را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پنجره پاپ‌ آپ که در سراسر دنیای وب حجم اینترنت ما را به نفع دیگر وب سایت‌ ها مصرف می ‌کند، در اینجا مفید و کاربردی است.

در واقع این پنجره پاپ‌ آپ بدون آنکه به باز یا بسته‌ بودن صفحه نمایش گوشی و یا قرار داشتن در هر اپلیکیشن و منو اهمیت بدهد، هنگام دریافت یک پیام جدید آن را به کاربر نمایش داده و خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم را امکان پذیر می ‌کند.

tele02

زمانی که به این قسمت از تنظیمات تلگرام وارد می شوید، چهار حالت به شما نمایش داده می‌ شود:

– بدون پاپ آپ

– فقط در زمان باز بودن صفحه

– فقط زمان بسته بودن صفحه

– همیشه

tele03

فرقی نمی کند که از سه حالت آخر کدام یک را انتخاب کنید، چرا که بسته به شرایط انتخاب ‌شده پیام‌ ها از این به بعد هنگام ارسال در یک صفحه پاپ آپ به نمایش در می آیند. در این حالت، با اینکه متن پیام را می بینید، اما تا زمان زدن دکمه مشاهده (vieww) و ورود به اپلیکیشن، تیک دوم برای شخص ارسال کننده نمی خورد! خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم به این روش برای تمامی پیام‌ های ارسال‌ شده توسط یک کاربر ممکن است و با کشیدن صفحه به سمت چپ یا راست می ‌توان بین تمامی پیام‌ های فرد خاطی پیمایش کرد.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم در نسخه ویندوز نیز به روشی مشابه همین روش امکان پذیر است. به این ترتیب که در مرحله اول به تنظیمات وارد شوید و تیک سه گزینه اولی که مشاهده می ‌کنید را بزنید.

tele04

در ادامه بر روی قسمت مشخص شده در عکس بالا، با عنوان تعداد و موقعیت اطلاع‌ رسانی کلیک کنید. در این صفحه چهار موقعیت به شما نمایش داده می‌ شود و باید یک مورد را از میان آن‌ ها انتخاب کنید.

 در حالت پیش فرض پیام ‌ها در گوشه پایین، سمت راست به نمایش در می‌ آیند. در این صفحه بعد از تعیین موقعیت، تعداد پیام‌ هایی که تمایل دارید در آن واحد به این صورت به نمایش در بیایند را مشخص کنید.

حداکثر تعداد ممکن، مشاهده پنج پیام به صورت همزمان است. برای خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم کافی است بعد از مشاهده متن ها، بر روی آن‌ ها کلیک نکنید و  وارد پیام رسان نشوید.

مدیر وب سایت
مدیر وب سایت
محسن سجادی دارنده مدرک MCP از شرکت Microsoft . و علاقمند به آی تی و رشته های مرتبط .

هیچ نظری وجود ندارد

× شما برای نظر دهی باید وارد شوید
    آماده اید؟ دریافت کنید!
    دریافت آخرین اخبار با عضویت در خبرنامه
    Your Information will never be shared with any third party.